Apartmány Tiho - Marušići, Omiš

 Apartmány Tiho se nachází v  obci Marušiči, na Omišské rivieře. Marušiči je velmi hezké a klidné místo, které se nachází 12 kilometrů jižně od města Omiš, a 37 km od Splitu. Do Makarské je to 22 km směrem na jih.  Najdete zde krásné, malé, skryté zátoky průzračné moře, oblázkové, osamocené pláže vhodné pro rodiny s dětmi nebo páry. Je tu také bujná, středomořská vegetace a panenská  krajina.

Marušići je nádherné místo pro klidnou dovolenou. V blízkosti se nachází řeka Cetina protékající  úchvatným kaňonem s možnosti raftingu. Dále je v blízkosti pohoří Biokovo s národním parkem. Je to oblast, kde vedle sebe rostou  borovicové lesy, ovocné sady, políčka zeleniny, hroznové víno...

To vše je  důvod, proč se turisté vrací do Marušiči. V blízkosti můžete rovněž navštívit překrásnou zátoku Borak s několika písčitými plážemi, borovicovými lesy, které dosahují až k moři a poskytují tak příjemný stín v horkých dnech. Rovněž zde vyvěrá přírodní pramen vody. 

Pro ty, kteří hledají zábavu a aktivní dovolenou, leží v blízkosti město Omiš a Makarska (pouze 15-20 minut). Zde můžete strávit zaručeně nezapomenutelný čas buď v jednom z mnoha nočních klubů Makarské riviéry nebo při využití nabídky z široké škály aktivního sportu v Omiši např. rafting, canyoning, zdarma horolezectví apod.)

V místě se nachází rovněž katolický kostel, obchod, kavárna a restaurace.